Автор статті
28 травня 2021 10:28
849
Поширити:

Ані повна зміна тренерського складу, ані майже повна зміна складу команди, ані зміни в тренерському штабі, ані тривала зимова перерва в Чемпіонаті України з футболу серед команд першої ліги не вплинули на гру і результати херсонського "Кристала".

"Синьо-зеленим", які міцно застрягли на останньому місці, не вдається навіть ґрунтовно "грюкнути дверима" перед вильотом до другої ліги.

Останній успіх (якщо це можна так назвати) припадає на вже давній матч з київською "Оболонню", коли "Кристал" виграв з рахунком 3:2. З того часу команда втрачає очки. Так сталося і в матчі 28-го туру, коли херсонці  зустрілися з "Кременем (Кременчук).

Гра не була багатою на гострі моменти, але на останній хвилині першого тайму гості вийшли вперед: навіс із флангу замкнув Семенов.

У другому таймі "Кристал" пожвавився і зумів зрівняти рахунок: це Вакуленко влучив у дальній кут воріт гостей.

Але навіть і цей результат утримати не вдалося. На 76 хвилині "Кремінь" заробив кутовий, і Курелєх після навісу встановив остаточний рахунок - 1:2

Свій передостанній матч у лізі "Кристал" зіграє 5 червня на виїзді з "ВПК-Агро".