Юрій Гусєв посів останне "нещасливе" місце в рейтингу ініциативності голів ОДА

Очільник Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв посів останнє місце у рейтингу ініціативності.

У рамках проведення дослідження аналізувалась робота керівника області за той період, який він очолює ОДА. Організатори дослідження запевняють, що через це головам ОДА, які набрали мало балів в цьому рейтингу, не вийде списати свої провали на попередників.  

Організували дане дослідження міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) та сайт “Апостроф”.

Основний метод дослідження – збір і аналіз відкритої та достовірної інформації про діяльність голів обласних державних адміністрацій, їх взаємодію з обласними радами та відображення діяльності голови ОДА у місцевих ЗМІ. Для аналізу використовувалися кількісні та якісні показники діяльності керівників обласних державних адміністрацій, які відображаються у трьох ключових індексах, сума яких і визначає місце у рейтингу глави ОДА”, – зазначається на сайті МЦПД.

Загалом до цього рейтингу потрапило 13 голів ОДА, що перебувають на цій посаді не менше 3 місяців, зокрема МЦПД проаналізував й роботу очільника Херсонщини Юрія Гусєва. 

ДЛЯ ДОВІДКИ: кандидат у цьому рейтингу оцінювалися за наступними критеріями: 

«Індекс ініціативності» – це показник, який обраховується як середньозважена кількість ініціатив глави ОДА за один місяць. Ініціативи голів ОДА аналізувалися за 11 показниками, які включають: залучення інвестицій у регіон, розвиток промисловості, запровадження інновацій на території області, розвиток інфраструктури, діяльність у соціально-гуманітарній сфері, стимулювання процесу децентралізації, розвиток бізнесу, медіація у трудових відносинах (зокрема, подолання заборгованості у виплаті заробітних плат працівникам бюджетних установ), здійснення діяльності щодо запровадження інструментів із забезпечення енергоефективності, розвиток туристичного потенціалу регіону та заходи у рамках молодіжної політики. Кожна з перерахованих ініціатив оцінювалася як один рейтинговий бал, за виключенням залучення інвестицій у регіон, запровадження інновацій на території області та розвиток бізнесу, за які нараховувалися 1,33 бали. Дані показники індексувалися через те, що вони є універсальними та однаково важливими для всіх областей України, попри відмінності у соціально-економічних станах та розвитку регіонів.

«Індекс взаємодії з облрадами» – це показник, який обраховується як середньозважена кількість прийнятих рішень обласною радою у місяць, які вносилися обласними державними адміністраціями. Даний показник відображає рівень співпраці між обласною державною адміністрацією та обласною радою у розвитку регіонів. Конструктивна співпраця між даними органами є необхідною умовою для здійснення ефективної регіональної політики.

«Індекс медіа-сприйняття ініціатив ОДА» – обраховується як середнє значення різниці між відсотком позитивних і негативних публікацій у місцевих ЗМІ стосовно персони очільника ОДА. Даний показник дозволяє розуміти, як місцеві медіа ставляться до особи керівника ОДА та його діяльності, що також впливає і на ставлення до голови облдержадміністрації місцевих жителів. Даний індекс може мати як позитивне, так і негативне значення, залежно від того, публікації якої тональності (позитивні чи негативні) превалюють у місцевих ЗМІ.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини