Волонтери завезли до Новотроїцької громади велику партію “гуманітарки”

З перших днів військових дій Новотроїцька територіальна громада потерпає від значного дефіциту продуктів, медикаментів, речей першої необхідності. Цю велику проблему, як і багатьох інших громадах Херсонщини, намагаються вирішувати волонтери.

 

Приміром, як повідомляється у телеграм-каналі видання “Трудова Слава”, днями до громади знову приїхала бригада волонтерів, які завези велику партію вкрай необхідних речей. 

“Новотроїцький центр первинної медичної допомоги отримав гуманітарну допомогу. Її надали волонтери нашої області. Серед медикаментів – жарознижувальні препарати, знеболювальне, дитячі сиропи тощо”, - йдеться в повідомленні. 

Медики наголошують, що ліки будуть розподілені по амбулаторіях громади. Їх призначатимуть лікарі відповідно до стану пацієнтів. Для таких людей медикаменти будуть безкоштовними. 

“У населених пунктах нашої громади багато мешканців, котрі не мають змоги купити ліки для себе та членів родини. Тому першочергово медпрепарати спрямовуватимуть для лікування малозабезпечених сімей”, - запевнили медпрацівники, подякувавши волонтерам за допомогу. .

 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини