Влада готує для херсонських моряків неприємний сюрприз

Нелегкі часи переживають моряки Херсонщини, якими завжди славилася наша земля.

Мало того, що через тривалий карантин вони змушені багато місяців проводити або на самоізоляції на своїх судах, або, навпаки - на березі, при цьому не отримуючи потом і кров'ю зароблені гроші. Так тепер прийшла ще і нова, несподівана своєю неприємністю ініціатива з боку української влади. Зокрема, за словами голови Державної податкової служби Олексія Любченка, українські заробітчани (у тому числі, звісно, й моряки) зобов'язані платити податки на батьківщині. При цьому, зазначимо, ті ж моряки й на чужині сплачують величезні податки місцевим податківцям!

В інтерв'ю виданню «Новий час» Олексій Любченко «ошелешив» населення країни заявою про те, що громадяни України, які вирушають заробляти в інші країни, повинні сплачувати податки і оформляти декларації.

"З 12 мільярдів доларів, які надходять в Україну від тих людей, які виїхали працювати за кордон, всього 11 мільярдів гривень, тобто в 30 разів менше, - задекларовані. Тож 100% повинні всі подати декларацію", - заявив Любченко. 

Про ставку оподаткування і способи примусу заробітчан до оплати належних податків Олексій Любченко не розповів. 

Зараз в Україні діє наступна ставка оподаткування: 18% податок на доходи фізичних осіб та 1,5% - військовий збір. Отже, цілком імовірно, що заробітчанам доведеться «поділитися» з державою одразу п'ятою частиною від своєї зарплати, добутої нелегкою працею. 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини