В Україні запустили тюльпановий флешмоб

Напередодні референдуму з питання про українську інтеграції в ЄС, який відбудеться 6 квітня в Нідерландах, українські користувачі соцмереж запустили флешмоб "Нідерланди, дякую за квіти!"

6 квітня в Нідерландах відбудеться референдум, на який винесено питання про українську інтеграції в ЄС, голландці будуть голосувати "за" і "проти" цієї угоди. Напередодні референдуму українські користувачі соцмереж запустили флешмоб "Нідерланди, дякую за квіти!" Про це пише Інфокава.

Позитивний результат голосування буде наочною демонстрацією того, що світ вірить в Україну та її європейський вибір. Але європейці про Україну знають мало, інформація точкова і це - найбільша проблема. Тому в Мережі з'явилася пропозиція показати голландцям українців.

Щоб приєднатися до флешмобу, необхідно опублікувати на своїй сторінці в соцмережі (Facebook, VK, Twitter, Instagram) фотографію з квітами і хештегом #Hollandbedanktvoordebloemen. Фото рекомендується доповнити наступним коментарем: Na 6 april hopen we jullie te bedanken voor ratificatie Associatie-overeenkomst EU-Oekraïne.

Акція "Нідерланди, дякую за квіти" повинна підказати голландцям правильну відповідь на референдумі про асоціацію України з ЄС.

Після цього треба тільки дочекатися 6 квітня, коли жителі Нідерландів визначаться з вибором. 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини