У суді вперше довели, що борщ є українською стравою

37-річний Кілліан Деро Гоффман з Нью-Йорка побачив у супермаркеті у США, власником якого був росіянин, напис: “Борщ — це російська страва”.

Про це пише сайт "Про Львів".

Цей напис обурив чоловіка, який підтримує Україну, що він подав до суду на крамницю.

Кілліан щебече солов’їною так, що може втерти носа багатьом українцям! Він — американець бельгійського походження. Працює програмістом, помічником юриста, є власником віртуального мобільного провайдера.

“Моя прабабуся була українкою, а прадід — німцем, — розповідає американець “Експресу”. — Він служив солдатом СС, але згодом перейшов на бік українських повстанців, бо ненавидів нацистів і більшовиків. У Другу світову війну прадідусь, щоб урятувати життя свїй дружині й доньці Алевтині, відправив їх в Україну, у Харківську область, у маленьке село Судиха.

Прадід вивів українських солдатів з-під обстрілу дорогою, яку знали лише німці. Згодом його за це розстріляли. У пам’ять про моїх рідних я вирішив вивчати українську мову”.

У супермаркеті я побачив напис, що борщ — це російська страва. Страшенно обурився! Тож подав судовий позов про навмисне введення в оману споживачів. Я використав інформацію, підтверджену міжнародною агенцією, де вказано, що борщ — страва українського походження. Цю агенцію дуже поважають у всьому світі, тож у судді не було підстав сумніватися. В результаті, буквально нещодавно, суд виніс рішення на мою користь. Борщ — це українська страва! А власники магазину були змушені прибрати неправдиву інформацію з вітрини.

Американець також розповів, як йому вдалося вивчити українську мову.

Нью-Йоркська публічна бібліотека відома як одна з найкращих книгозбірень у світі. Там Калліан брав спеціальну літературу та словники українською і амагався потроху читати. Першими владося освоїти фрази “Ласкаво просимо до України!” та “Щиро дякую!”.

Завдяки українському другу, який мешкає у Києві, Калліан постійно практикує свої навички мови.

За словами американця, українськи мову він вивчив за рік і тепер з легкістю спілкується нею.

Також Калліан розповів, що у 2010 році відвідав кожну область України і сподівається повторити це ще раз.

 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини