У Скадовську поліцейські врятували життя жінці з Кривого Рогу

У п'ятницю, в Скадовську, в день відкриття фестивалю «Чорноморські ігри» дільничні офіцери Олешківського відділення поліції старші лейтенанти поліції Віталій Іванов та Едуард Філіпов запобігли трагедії та врятували життя 64-річної жінки з Кривого Рогу. 

Вона з родиною приїхала відпочивати в Скадовськ. Пішла в море, але раптом їй стало зле. Жінка знепритомніла та ледве не захлинулася водою.

До поліцейських, які патрулювали набережну у м.Скадовську, підбіг юнак та розповів, що неподалік у воді знаходиться непритомна жінка. Віталій Іванов та Едуард Філіпов миттєво побігли на вказане місце та побачили як одна жінка намагається витягти з води іншу жінку. Але остання все ж таки залишається головою до поясу в воді. Поліцейські одразу прийшли на допомогу жінці. 

Старший лейтенант поліції Віталій Іванов силою витягнув її, почав надавати невідкладну медичну допомогу, звільняючи дихальні шляхи від води та водоростей. Тим часом Едуард Філіпов викликав швидку, пояснюючі медикам, де саме вони знаходяться, та заспокоював інших відпочивальників. За декілька хвилин жінка прийшла до тями та почала самостійно дихати. 

Карета швидкої доставила жінку у реанімаційне відділення Скадовської районної лікарні для подальшого надання необхідної медичної допомоги. За словами медиків, поліцейські вчасно надали жінці первинну допомогу, чим і врятували її життя. На сьогоднішній день загрози життю жінки немає.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини