У Києві заборонять маршрутки: рішення вже прийняли

Кияни скоро пересядуть на новий транспорт. Київрада проголосувала за повну ліквідацію маршруток у столиці.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міської адміністрації.

Так, депутати більшістю голосів ("ЗА" проголосувало 75 депутатів) підтримали проект про заміну маршруток іншим транспортом, таким, як автобуси, тролейбуси та ін. Голосування відбулось у вівторок, 2 жовтня.

 

На сесії Київради депутати прийняли рішення про розробку Міської комплексної цільової програми розвитку транспортного обслуговування населення та забезпечення безпеки дорожнього руху на 2019-2024 роки, в рамках якої, пропонується прибрати маршрутки і оновити парк автобусів, тролейбусів і трамваїв.

"Необхідно кардинальне реформування системи громадського транспорту в Києві. Зараз 40% маршрутних таксі в столиці курсують незаконно, і дієвого контролю за роботою таких перевізників не спостерігається. Цільова програма повинна вирішити цю проблему", - йдеться в повідомленні.

Як додав автор проекту Олександр Пабат, це європейський досвід, який показує, що таким чином краще забезпечується безпека для пасажирів та водіїв. Адже, як показує практика, сьогодні більшість маршрутних таксі знаходяться в аварійному стані. Деякі і губили колеса на ходу, в них ламалися двері, випадали та гинули люди.

Тепер справа за профільним міністерством, який у піврічний термін повинен розробити відповідних проект.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини