''У Крим ведуть таємні трубопроводи з водою'': озвучена гучна теорія

Знайдений таємний водопровід у Херсонській області, який постачав воду на завод "Кримський титан" на анексованій території Криму, — не єдина система підземної комунікації для постачання півострова необхідними ресурсами.

"Розмови про те, що існують підземні комунікації ще з радянських часів, за якими в Крим може завозитися електроенергія, зв'язок і вода, вже виникали протягом усього періоду окупації. Більше про це почали говорити після енергетичної та водної блокади Криму, тому що ситуація на півострові підштовхувала до висновків, що все-таки ці підземні комунікації використовуються", — сказав у коментарі OBOZREVATEL кримський переселенець і економіст Юрій Смілянський.Распродажа парниковСкидка 50%№1 в любую машину!199 грн

Щодо "Кримському титану" також піднімалося питання про його можливе незаконне водопостачання, каже він.

"Щодо заводу неодноразово говорилося про те, що існує прокладена лінія водопостачання із материкової частини України. Але ніхто з влади на це уваги не звертав. Те, що питання відкрилося, буде добре, якщо подача води припиниться, але це такий проміжний етап дії — "краще пізно, ніж ніколи", — розповів Смілянський.

Розібратися з цією ситуацією, як вважає кримчанин, можливо, але було б бажання.

"Технічно все можна зробити, як мінімум взяти і перерубати. Перекрити вентиль, вирізати шматки труби, тобто технічно це питання вирішується, було б бажання", - пояснив він.

Винними в допущенні поставок води на окуповану територію економіст вважає держслужби, які не виконали постанову Кабінету міністрів про припинення подачі на територію Криму всіх видів ресурсів.

"Відповідні державні служби, які живуть за рахунок грошей платників податків повинні були перевірити всі можливі варіанти і забезпечити виконання цієї постанови, чого, як виявляється, зроблено не було", — зазначив Смілянський.

"А тепер треба порахувати, а скільки обсягів води було поставлено? Який економічний збиток нанесений державі Україна у зв'язку з тим, що відповідні структури, як мінімум не діяли, це як мінімум десятки мільйонів збитку", - підсумував економіст.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини