У Гончарівці розпочала роботу майстерня радості

У суботу, 8 лютого, майстерня радості «Творимо і витворяємо» радо зустріла своїх перших відвідувачів.

Поки батьки вирішували серйозні питання у Центрі екологічної інформації, малеча розвивала свої творчі здібності поруч – у залі нових надходжень. А допомагала їм у цьому провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Руслана Домбровська.

Про це повідомляє Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара.

Дане заняття було присвячене опануванню такої техніки мистецтва, як орігамі. Дітлахи вчилися складати фігурку з паперу. Цього разу це був символ нового року – біле Мишеня. І поки дівчатка творили це маленьке чудо, яке має у цьому році обов’язково здійснити  бажання, їх товариш малював будиночок щастя для своєї матусі.

Дитяча творчість – це спосіб втілити свої емоції у щось реальне, а також можливість насолодитися результатом. Саме тому творчий розвиток дітей не менш важливий за письмо, математику та читання. Тож, якщо ви прагнете відірвати дитину від комп’ютера та натренувати посидючість, навчити робити цікаві «штучки» власноруч, а потім дарувати їх дорогим і близьким людям, тоді приєднуйтеся до нашої творчої команди. На занятті майстерні радості ми розкриємо потенціал вашої дитини, допоможемо розвинути творчі здібності, уяву та креативність. Тож чекаємо на вас кожної 2-ої та 4-ої суботи місяця о 14.00 у залі нових надходжень (ІІІ поверх).

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини