У Генічеському районі поліція відшукала зниклих матір з донькою

Повідомлення про зникнення 21-річної жінки з однорічною донькою у Генічеський відділ поліції надійшло від голови родини.

Чоловік був у стані алкогольного сп’яніння і не міг чітко визначитися, о якій саме годині зникли жінка з дитиною. Він лише пояснив, що прокинувся на світанку, а дружини і доньки вже не було в домі.

Він чекав їх до обіду, а потім звернувся в поліцію.

Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонської області Ярослав Шанько, пошуки ускладнювало те, що родина немісцева – вони нещодавно переїхали у Генічеський район із Запорізької області.

"Ми попросили допомоги у своїх колег із Запоріжжя і вони перевіряли коло старих знайомих родини. У Генічеському районі пошуки охопили кілька навколишніх сіл, проводилися подворові обходи, які і дали результат. Жінку з донькою розшукали в будинку її нових знайомих, з нею та малечею було все добре", - зазначив Ярослав Шанько.

Жінка пояснила, що напередодні посварилася з чоловіком і вирішила на деякий час піти з дому. Вона взяла доньку і поїхала у сусіднє село до знайомих, чоловіка про це не попередила. Нині молоду матір з дитиною поліцейські відвезли додому, з нею та її чоловіком провели профілактичну бесіду.

Відділ комунікаціїї Херсонської поліції

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини