У Гончарівці відбувся новорічний бал-маскарад

Вчора, 28 грудня, у Гончарівці в межах уїк-енду бібліотеки пройшло феєричне танцювальне art-party «Новорічний бал-маскарад Центра танцю “GLC”».

Справжня атмосфера новорічного балу панувала у Гончарівці. Більше трьохсот учасників і гостей завітали до нашої книгозбірні, щоб і показати свою танцювальну майстерність, і помилуватися довершеними танцювальними композиціями. Парковка біля бібліотеки була повністю переповнена автомобілями.

Про це повідомляє Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара.

Адже вихованці Центру танцю Романа Горбача і Наталії Лігай «GLC» – неодноразові переможці українських та зарубіжних фестивалів і конкурсів. І навіть найменші «GLC»-шки танцювали прекрасно, зриваючи шквал оплесків.

Хореографічна майстерність учасників балу-маскараду, яскраві костюми та несподівані маски, оригінальні танцювальні номери, шалений dance-драйв перетворили art-party на справжнє свято танцю.

Також діти-танцівники зустрілися з помічником Діда Мороза, взяли участь у веселих конкурсах та танцювальному флешмобі від педагогів Центру.

Багато хто з учасників балу-маскараду отримав в якості подарунка сертифікат на читацький квиток Гончарівки на 2020 рік та приємні сюрпризи і нагороди від студії танцю «GLC».

Тож новорічним настроєм талановиті танцівники забезпечили не тільки себе, а й усіх відвідувачів бібліотеки.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини