Тухла ковбаса і фейковий коньяк: як супермаркети труять перед Новим роком

Все частіше в останні дні стала з’являтися інформація про прострочені продукти, які продають у супермаркетах, пише Політека.

Фальшиві коньяки, минулорічні морепродукти і ковбаса невідомого року і походження – ось що пропонують торгові мережі до святкового столу.

Як кажуть експерти, практично все, що стоїть на прилавках в супермаркетах сьогодні, може бути простроченим або неякісним.

«Зараз власники торгових мереж відчувають себе абсолютно вільно щодо реалізації прострочених товарів. Згідно зі статистикою, з місяця в місяць відсоток неякісних продуктів, прострочення і фальсифікату зростає. Може доходити і до 50%», – пояснюють експерти.

За його словами, найактивніше магазини розпродають зіпсоване саме в момент попиту – наприклад, напередодні свят, коли люди купують все без розбору.

Найпростіше фальшиву дату зробити на продуктах, які фасуються безпосередньо в магазині: на ковбасі, сирах, рибі та іншому – там можна просто переклеїти етикетку.

До того ж слід звертати увагу на наклейку не супермаркету, а виробника. Особливо треба бути уважними з замороженими продуктами і нарізкою.

Як розповів анонімно один з екс-співробітників торгової мережі, чим менша торгова точка, тим більше вірогідність, що продадуть прострочення.

«Я працював мерчандайзером в різних мережах. З того часу ніколи не купую м’ясну нарізку в контейнері. Як правило, для ковбасної нарізки термін придатності максимум чотири доби, для сиру, риби і того менше. Але ми ковбасу і рибу перефасовували по кілька разів», – розповідає Микола.

Також він розповів, що напередодні свят їм щотижня привозили по кілька ящиків прострочення, яке примушували продавати.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини