Роботу ринку у Великих Копанях призупинено

Роботу ринку «Неждана» у Великих Копанях Олешківського району тимчасово призупинено у зв’язку з порушенням санітарних та карантинних норм. Таке рішення прийнято на основі висновків Держпродспоживслужби та Нацполіції.

Про це повідомив керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

За його словами, адміністрація ринку не забезпечує безпеку покупців та працівників: не здійснюється температурний скринінг, допускається велике скупчення людей, працюють торговельні точки (кафе), робота яких у зв’язку з карантином заборонена.
«Ми розуміємо, що ринок у Великих Копанях є одним з найбільших в Україні, і розуміємо необхідність того, щоб він працював. Але зараз безпека та здоров’я наших громадян – перш за все. Адміністрація та власники ринку мають забезпечити дотримання санітарних та протиепідемічних норм. Тільки у такому випадку ринок відновить свою роботу», - зауважив Вадим Чабан.

Сьогодні з 08.00 роз’яснювальну роботу із власниками та директором ринку здійснює спеціальна бригада, до складу якої входять представники:
• ГУ Національної поліції в Херсонській області;
• ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області;
• райдержадміністрації та ОТГ;
• обласної санітарно-епідеміологічної станції;
• Укртрансбезпеки;
• ГУ ДСНС України у Херсонській області;
• Управління Служби безпеки України в Херсонській області.

За результатами роботи бригади та виконанням адміністрацією ринку всіх санітарних та протиепідемічних вимог буде прийнято рішення про відновлення його роботи.

Управління суспільних комунікацій ХОДА

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини