Повернення з "морського полону"

Цілий рік без зарплати і в "портовій" ізоляції провели 12 українських моряків далекого плавання. Усі вони перебували на борту судна SRAKANE в морському порту бразильського міста Сан-Себастьян.

Повернутися додому на ротацію моряки повинні були ще в березні, але раптово поширився по всьому світу коронавірус, і встановлений після цього карантин перешкодив цьому.

Минали день за днем, місяць за місяцем, а моряків усе ще ніяк не могли випустити з "полону". При цьому трохи дивно, що в Міністерстві закордонних справ України дізналися про цю делікатну ситуацію лише на початку червня.

“Українські консули у Сан-Паулу одразу ж встановили контакти з бразильськими компетентними органами, організували відвідання судна та забезпечили надання необхідної медичної допомоги одному з наших співвітчизників”, - звітували пізніше в Міністерстві на його сторінці в Фейсбуці.

І ось лише в середині серпня всі дипломатичні перепони були подолані і члени екіпажу повернулися в Україну. До речі, серед них - кілька жителів Херсона.

У Міністерстві відзначають, що самі моряки не хотіли повертатися так довго, тому що вимагали виплатити всю належну зарплату. Нарешті, протягом липня необхідні гроші були отримані.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини