Назвали найтолерантніші до корупції країни

Міжнародна антикорупційна організація Transparency International оприлюднила щорічний звіт щодо рівня сприйняття корупції в різних країнах світу. Найгірший можливий показник у ньому – 0 балів; найкращий – 100.

Перелік країн, у яких корупцію сприймають найменше, очолюють Данія та Нова Зеландія (90 балів). За ними в першій десятці розташувалися Фінляндія, Швеція, Швейцарія, Норвегія, Сингапур, Нідерланди, Канада, Німеччина, Люксембург і Велика Британія.

Аутсайдерами рейтингу стали Сомалі (10 балів, останнє місце), Південний Судан, Північна Корея, Сирія, Ємен, Судан, Лівія, Афганістан, Гвінея-Біссау, Венесуела та Ірак.

Україна в індексі сприйняття корупції посіла 131-е місце серед 176 досліджених країн. Цю сходинку із показником 29 балів разом з нею розділили Казахстан, Непал, Росія та Іран.

Порівняно з 2015 роком Україна покращила свій рейтинг і отримала на 2 бали більше. Проте цього замало для держави, в якій подолання корупції визначили головним пріоритетом, зазначає українське представництво Transparency International.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини