Назвали дороги з ускладненим та перекритим рухом через негоду

У зв'язку з погіршенням погодних умов на всій території України, ускладнилася ситуація на дорогах державного значення. Рух в Одеській області тимчасово зупинили.

За повідомленням Укравтодору, рух великовагового автотранспорту найбільше ускладнений на південних напрямках.

Станом на ранок 6 лютого в Донецькій, Луганській, Одеській, Херсонській, Запорізькій, Миколаївській та Дніпропетровській областях сніг, місцями сильний. Внаслідок сильних поривів вітру подекуди виникли снігові перемети в Київській області.

З 10.00 години 6 лютого тимчасово закрили рух автотранспортних засобів на автодорогах загального державного значення Одеської області:

  •  М-15 Одеса- Рені (на м. Бухарест), км 117+000- км 306+149;
  • Т-16-06 КПП"Виноградівка"- Болград-/М-15/, км 0+000 - км 48+831;
  • Т-16-08 Болград-Кубей-Арциз, км 0+000-км 80+140;
  • Т-16-10 /Н-33/-Приморське-Жовтий Яр-Татарбунари, з під'їздом до смт.Сергіївка, км 0+000 - км 82+582;
  • Т-16-32 КПП "Нові Трояни" - Кубей, км 0+000 - км 23+000.

Рух закрито у зв'язку з погіршенням погодних умов: сильний сніг, який супроводжується поривчастим вітром 15-20 м/с, хуртовинами, відсутності видимості та температурою повітря до -3°С.

До відновлення нормальних умов проїзду дорогою вантажні транспортні засоби спрямовуються на подорожні площадки, зокрема біля об'єктів сервісу.

У Дніпропетровській та Кіровоградській області місцями ожеледиця, в Одеській, Донецькій, Запорізькій та Луганській областях дороги засніжені, в інших регіонах дороги мокрі, місцями спостерігають ожеледицю.

На перевальних ділянках доріг без опадів. Середня температура повітря -8-12°С. Стан покриття на Яблунецькому, Ужоцькому, Торунському та Вишківському засніжене, на інших мокре. На дорогах державного значення виконуються роботи з очистки від снігу та обробки покриття протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок тощо.

У Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Одеській та Кіровоградській областях, на деяких ділянках доріг, виникали ускладнення руху великовагового транспорту, які оперативно ліквідовувались силами дорожніх служб, Нацполіції та ДСНС.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення, крім Одеської області, забезпечено, заторів в русі не зафіксовано. Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 1014 одиниць техніки та 1197 робітника.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини