Наша землячка Єлизавета Мерешко виборола на Паралімпіаді ще одну медаль

26 серпня 2021 11:09
993

Нагадаємо, вчора Єлизавета здобула перше золото - у фінальному запливі на 50 метрів вільним стилем. Вона випередила американку Елізабет Маркс на 0,04 секунди. На доріжці Мерешко виступила разом із українками Анною Гонтар та Вікторією Савіцовою. Анна Гонтар у запливі зайняла друге місце, виборовши бронзу, а Савіцова -п'яте.

А сьогодні, у фіналі на 200 метрівці комплексним стилем, Мерешко фінішувала другою з часом 2 хвилини 58,04 секунд. Її на 2,64 секунди випередила Мейсі Саммерз-Ньютон із Великої Британії, побивши рекорд Мерешко у кваліфікаційному запливі. Тоді українка показала результат в 2 хвилини 56,90 секунди.

Літні Паралімпійські ігри-2020 в Токіо стартували 24 серпня. Від нашої країни виступають 143 атлетів у 15 видах спорту. Загалом у Паралімпіаді беруть участь понад 4000 атлетів світу. У перший день змагань українські спортсмени завоювали 8 медалей – одну золоту, п'ять срібних та дві бронзові.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі.