Набрали чинності зміни до ПДР, які стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів.

Набрали чинності зміни до ПДР, які стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів.

Якщо раніше водії та пасажири таксі могли не пристібатися під час руху в населеному пункті, а інструктори з водіння і за його межами, то тепер усі вони повинні бути пристебнуті. Це правило зобов’язує водіїв таксі забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидінні і нагадувати пасажирам про необхідність їх використовувати. 

Про це написав у Фейсбук перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Не пристібатися в населеному пункті дозволяється лише водіям і пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо, а також водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів.

Також забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, вони повинні бути чистими і достатньо освітленими!

Відтепер велосипедистам дозволений рух смугою для маршрутних транспортних засобів.

А пішоходи, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості, повинні використовувати світловідбивні елементи (стрічку, наклейку, жилет, тощо) або бути в одязі, який має світловідбивні  елементи. Це зазначено в п.4.4 ПДР України. Кабінет міністрів ухвалив зміни до чинної редакції Правил дорожнього руху 11 листопада.

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...