На що скаржаться на «Гарячу лінію» Херсонської ОДА

У червні на «гарячу телефонну лінію» голови обласної державної адміністрації надійшло та зареєстровано 489 звернень громадян, що на 22% більше, ніж у травні поточного року.

Мешканців Херсонщини цікавили питання житлово-комунального господарства, соціального захисту, гуманітарної та матеріальної допомоги, реалізації урядової програми «Доступні ліки», діяльності закладів освіти та можливості запису на особистий прийом до очільника області.

Такі звернення найбільше надходили від одиноких матерів, пенсіонерів, багатодітних батьків і працівників із сел.

Найактивніше зверталися з Білозерського, Каховського, Новотроїцького, Голопристанського й Скадовського районів.

З усіх питань 139 вирішено позитивно, 4 – частково задоволено, у стадії розгляду знаходяться 85 звернень. На питання, порушені у 255 зверненнях фахівці Херсонського обласного контактного центру надали заявникам роз’яснення щодо норм законодавства та необхідну довідкову інформацію.

За сприяння у вирішенні порушених проблем від заявників отримано 7 подяк, адресованих працівникам Центру й органам виконавчої влади.

Нагадаємо, що кожен мешканець Херсонщини може звернутися на «гарячу телефонну лінію» голови обласної державної адміністрації за номерами телефонів: 0-800-50-40-77, для мешканців міста Херсона – 26-42-34.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини