На Херсонщині в період карантину понад 500 поліцейських щодня залучаються для посилення публічної безпеки

Для посилення публічної безпеки та контролю за дотриманням обмежувальних заходів в період карантину на Херсонщині щодоби залучаються 514 поліцейських.

Правоохоронці несуть службу у складі піших нарядів, автопатрулів, груп реагування патрульної поліції, слідчо-оперативних груп та на стаціонарних постах. Також поліцейські несуть службу на контрольних пунктах в'їзду-виїзду Чонгар, Чаплинка та Каланчак. Щодня вулиці міста та області патрулюють 92 автопатрулі та 77 піших нарядів.

Нині зусилля правоохоронців зосередженні на превентивних заходах. Поліцейські охороняють публічну безпеку, контролюють виконання обмежувальних заходів щодо пасажирських перевезень з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції.

Станом на 09:00 год. 20 березня поліцейські склали 22 адміністративні протоколи про порушення правил карантину. З них: 19 – за здійснення торгівлі, 2 - за перевезення пасажирів понад норми та 1 - за поширення неправдивої інформації щодо видачі тестів на коронавірус.

Нагадуємо, що недотримання карантинних обмежень загрожує порушникам притягненням до адміністративної чи кримінальної відповідальності.

Будьте свідомим, не порушуйте правил карантину, бережіть себе та близьких!

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини