На Херсонщині може з’явитися «Кримський дім»

Про це голова Херсонської ОДА сьогодні заявив під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономній Республіці Крим, м.Севастополі, національних меншин і міжнаціональних відносин.

«Ми готові допомогти, готові разом виходити з ініціативою, якщо необхідно, у пошуках приміщення, можливо, земельної ділянки для того, щоб побудувати такий «Кримський дім» у Херсоні», – зазначив Юрій Гусєв, повідомляє сайт Херсонської ОДА.

За словами очільника області, Херсонщина стала «другим домом для кримських татар», тому така установа в області була б доречною.

Крім того, у березні цього року обласна влада планує провести Дні Криму. Відповідні домовленості Херсонської облдержадміністрації з Представництвом Президента України в АРК вже є.

Для довідки: державне підприємство «Кримський дім» — це платформа, культурний простір, що об’єднує зусилля соціально-культурних організацій, котрі займаються кримською тематикою у культурній, соціальній, правозахисній, освітній та інформаційній сферах в Україні.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини