Колихаєв підписав угоду з ЄБРР щодо “тролейбусного проєкту”

Міський голова Ігор Колихаєв підписав договір гарантії із Європейським банком реконструкції та розвитку щодо реалізації Херсонського тролейбусного проєкту.

Під час онлайн процедури підписання Колихаєв уклав договір гарантії, у рамках якого Херсонська міська рада надає ЄБРР гарантії реалізації тролейбусного проєкту та повернення кредитних коштів.

Також міський голова та директор КП "Херсонелектротранс" підписали грантову угоду, в рамках якої ЄБРР надає Херсону грант 1,5 млн євро на реконструкцію контактної мережі та тягових підстанцій. Фінансування гранту здійснюється коштом Європейського Союзу.

Херсонський тролейбусний проєкт розпочато наприкінці 2018 року. У рамках проєкту, окрім 10 млн євро кредиту, місто Херсон отримає близько 2 млн євро безповоротних грантових коштів, а саме:

- Інвестиційний грант 1,5 млн на модернізацію тролейбусної інфраструктури і розширення контактної мережі, а саме реконструкцію тягових підстанцій, розширення контактної мережі у мікрорайонах Таврійський та Корабел тощо.

- Грант 460 тис. євро на оплату консультантів у рамках реалізації проєкту.

- Грант 150 тис.  євро на розробку плану сталої міської мобільності, розробку якого французька компанія «Egis» вже почала 9 липня поточного року. План сталої міської мобільності міста розглядає не лише питання організації руху транспортних засобів, його економічної та логістичної ефективності, але й концентрується на потребах жителів міста, щоб будь-яке пересування по місту стало для кожного херсонця максимально зручним та комфортним.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини