Херсонців запрошують на зірковий "Домашній онлайн-концерт"

У вівторок, 7 квітня, майже 2 десятки іменитих українських артистів і артисток запрошують жителів Херсона і області на спільний двогодинний комплексний "Домашній онлайн-концерт".

Глядачам артисти та вокалісти підготували ряд прем'єр своїх нових пісень, цікаві кавери і "хіти", душевні вірші та декілька цікавих ідей по небанальному проведенню карантину вдома. При цьому, за словами організаторів, свої питання команді проєкту можна буде поставити тут же, під час ефіру, через активний чат, а найкреативнішим коментаторам концерту обіцяють солодкі призи.

"Для того, щоб ця весна стала яскравішою і приємнішою, разом з великою дружною творчою командою ми підготували море позитиву і майже 2 години приємних емоцій - ділиться головний організатор "концерту" - Олександр Каха, - виступаючі будуть приєднуватися до заходу онлайн з різних куточків України і навіть  з Америки, Німеччини та Нової Зеландії.

Для вас "живцем" виступатимуть Аіда Ніколайчук, Ігор Грохоцький, Андрій Рибарчук, Андрій Кривонос, Денис Родін, Олександр Коржов, Дмитро Волков, Світлана Ніконорова, Дмитро Мельник, Юрій Воробець, Сергій Соловйов, Герман Романченко, Микола Задора, Антон Якубовський й інші імениті фіналісти та переможці таких всеукраїнських проєктів, як “Голос Країни”, “Дитяче Євробачення”, “Х-Фактор” та “Караоке на майдані”.

Доступ до перегляду трансляції та його подальшого запису на Ютубі — безкоштовний, а перегляд буде можливий як на "стаціонарному" комп'ютері, так і на різних гаджетах з доступом до мережі Інтернет. При цьому, в кадрі не буде ніякої реклами або політики.

На "концерт" можна потрапити як за прямим посиланням https://youtu.be/CbuqeWjj4aI, так і знайшовши його в самому Ютубі по словосполученню "Домашній онлайн-концерт".

Розпочнеться шоу-програма 7 квітня 2020 на 18:00 за київським часом.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини