Херсонщина посіла “почесне” друге місце

У серпні заборгованість з виплати зарплати в Україні збільшилася на 0,6% до 3,421 мільярдів гривень, при цьому в деяких регіонах зростання такої заборгованості склало майже 40%.

Про це повідомила Держслужба статистики.

Найбільш істотно заборгованість по виплаті зарплати в серпні збільшилася в Рівненській області (+ 38,5%). Серед регіонів-лідерів також наша Херсонська (+ 19,2%), Кіровоградська (+ 18,2%) області та Київ (+ 10,4%).

Всього зростання такої заборгованості в серпні спостерігалося в 13 регіонах країни.

Зменшення заборгованості з зарплати в серпні було зафіксовано в 12 регіонах, при цьому найбільшим таке скорочення було у Львівській (-25,5%), Чернівецькій (-22,6%) і Луганській (-17,4%) областях.

Найбільші борги з виплати зарплати до кінця серпня сформувалися в промисловості (2,528 млрд грн, збільшення на 0,1% за серпень), в сфері транспорту, поштової та кур'єрської діяльності (311,9 млн грн, збільшення за серпень на 0,8% ), а також в сфері професійної, наукової і технічної діяльності (261,1 млн грн, збільшення за серпень на 2,4%).

У відсотках до загальної суми заборгованості по країні борги перед працівниками економічно активних підприємств становлять 64,3%, борги перед працівниками економічно неактивних підприємств, які ще не визнані банкрутами - 3,6%, а борги перед працівниками підприємств-банкрутів - 32,1%.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини