В Україні з 1 березня 2019 року, вперше за всю незалежність країни відбудеться індексація пенсій за новою формулою. Про це заявив під час Години питання до уряду у Верховній Раді Володимир Гройсман.
"Відповідно змін, який ми з вами ввели, з кінця 2017 року, у нас відбудеться вперше за історію незалежності автоматичний перегляд пенсій для пенсіонерів з 1 березня 2019 року. Це означає, що цей процес почався. Далі я згоден - потрібно мінімізувати тіньовий сектор економіки, в тому числі детінізація зарплат, а детінізація зарплат повністю впливає на виплату пенсій", - сказав Гройсман.
Глава уряду також додав, що мінімальна зарплата зросте до 4173 грн, а кошти на це вже передбачені в проекті державного бюджету на 2019 рік, який днями був підтриманий Радою в першому читанні.
Відзначимо, що для індексації в 2019 – 2020 роках будуть враховуватися цифри за попередній рік, а з 2021-го - за три попередні роки.
Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі
Схожi новини



Ворожі війська 10 разів обстріляли Херсон


У Новотроїцьке окупанти завезли ефесбешників

Херсонці можуть отримати грошову допомогу на лікування

Хакери атакували сайти окупаційної влади на Херсонщині


Благодійники допомагають евакуюватися жителям Херсонщини



Окупанти викрадають човни в жителів села Кринки

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...