“Хвилюватися не треба”. Очільники Херсона і області розповіли про Меморандум по теплу

Компенсацію для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування.

На цьому наголосив Херсонський міський голова Ігор Колихаєв під час спільного брифінгу з т.в.о.голови облдержадміністрації Сергієм Козирем, який було присвячено підписанню Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та гарячої води громадянам України.

Документ укладено між Кабміном, НКРЕКП, «Нафтогаз» та міськими головами.

«Різниця у ціні не буде навантаженням на міський бюджет та на наших громадян. Є діалог між владою та мерами міст. Якщо надалі держава буде чути проблеми, які є на рівні міст, то ми підемо кроками для стабільного розвитку нашої держави», – зазначив Ігор Колихаєв.

За словами Сергія Козиря, Меморандум також передбачає, що теплопостачальні підприємства гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла та постачання його у домівки громадян упродовж усього опалювального періоду 2020-2021 років.

«Для цих підприємств передбачена відстрочка оплати за природний газ та компенсація різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, яку враховано в тарифах за тепло», – запевнив Сергій Козир.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини