Британія розпочала масове виробництво потенційної вакцини проти коронавірусу

Вакцина ще не пройшла клінічні випробування, але в Британії до вересня планують виготовити мільйон доз.

У Великобританії запустили в масове виробництво потенційну вакцину проти коронавірусу COVID-19, яка ще не пройшла клінічні випробування.

Про це повідомляє Reuters.

Повідомляється, що на даний момент потенційна вакцина, розроблена вченими Оксфордського університету, вже запущена у виробництво на семи підприємствах у Великобританії, континентальній Європі, Індії та Китаї. До вересня, коли мають завершитися клінічні випробування вакцини, планують виготовити близько мільйона доз.

"Ми почали ризиковане виробництво цієї вакцини не тільки в невеликих масштабах, але і з мережею виробників в семи різних місцях по всьому світу. Мета полягає в тому, щоб приблизно до вересня отримати як мінімум мільйон доз, коли ми також сподіваємося отримати результати ефективності випробування" , - повідомив професор університету Адріан Хілл.

На даний момент вчені оголосили набір добровольців для тестування вакцини на людях. У разі невдачі, втрати від виробництва препарату складуть десятки мільйонів фунтів.

Нагадаємо, в середині березня Національний інститут алергії та інфекційних захворювань в Сіетлі оголосив про початок клінічних випробувань на людях вакцини від COVID-19, яка раніше успішно пройшла випробування на тваринах.

Для випробування були відібрані 45 добровольців, кожен з яких отримає по дві ін'єкції з інтервалом в 28 днів. За учасниками, які беруть участь в тестуванні, будуть спостерігати протягом року.

Вакцина, що отримала назву мРНК-1273, розроблена інститутом в Сіетлі спільно з біотехнологічною компанією Moderna, що базується в Кембриджі, штат Массачусетс.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини