Якщо ви хочете сказати будь-яку погану новину, важливо не "ходити біля та навколо", а сказати все як є, як би грубо не звучав прямий розрив. Говоріть про все відразу і без натяків. Це з'ясували психологи з Університету Брігама Янга в США.
Вони провели спільне дослідження з професором лінгвістики Аланом Меннінгом і Ніколь Амарі з Університету Південної Алабами.
За їх словами, на початку серйозної розмови найкраще використовувати вступні фрази-штампи типу "нам потрібно поговорити".
І тим не менше, зовсім безболісно розлучитися не можливо – тут психологи не називають жодного рецепта. Але підказують, чого краще не робити перед тим, як ви вирішили розірвати стосунки.
Найважливіша з них: напередодні важливої розмови не потрібно вести себе так, як ніби все добре і нічого не змінилося. А для того, щоб поставити крапку, не потрібно йти в улюблене кафе, замовляти улюблений коктейль і між іншим говорити про те, що ви хочете розлучитися.
Таким чином ваш потенційно колишній партнер відчуватиме себе неприємно, зрадженим і розгубленим, кажуть експерти.
За словами психологів, якщо ви почнете свою розмову з вступної фрази, то таким чином позбавите партнера від зайвої прелюдії. А це в свою чергу допоможе вам розлучитися спокійно наскільки це може бути.