Українську мову презентували у Швеції

У Стокгольмі Представництво Європейської комісії провело Європейський день мов. Український інститут у Швеції презентував українську.

"Інститут вперше взяв участь у заходах і представив українську мову шведським школярам і студентам. Волонтери організації протягом доби допомагали зацікавленим учням вивчити українську абетку, правила вимови та написання українською", - йдеться на офіційному сайті Посольства України в Королівстві Швеція, передає сайт "Gazeta.ua".

День європейських мов відзначають щороку 26 вересня. Має на меті зміцнення мовної ідентичності європейців і дотримання поваги до мов інших народів.

У рамках свята представили український стенд, який знайомить із ключовими подіями українсько-шведських відносин. На ньому можна побачити традиційну українську ляльку-мотанку, алфавіт та інформаційні листівки.

Українську мову та культуру вивчають слухачі з 12 країн світу в літній школі при Львівському національному університеті імені Івана Франка. На уроках української мови присутні 22 студенти з Бразилії, Ізраїлю, Італії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Республіки Кореї, Словенії, США, Франції та Японії.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також