У Херсонському музеї природи до Всесвітнього дня захисту китів, який відзначають 19-го лютого, відбулося заняття "Світ, кити і ми".
Це перший захід, із запланованого циклу занять. На нього завітали малеча із батьками.
Про це повідомляє UA: Суспільне.
Алла Дерюжина, завідувачка відділу природи обласного краєзнавчого музею:
"Майже всі китоподібні через непродумані людські дії, опинилися на межі зникнення. Ми розповімо про унікальність цих мешканців водної стихії, їх звички, вподобання. Тема цікава херсонця, тому що у Чорному і Азовському морях мешкають китоподібні і також потребують охорони".
Учасникам заняття показали експонати, які є в музеї.
Дмитро Кожушко, прийшов на заняття до музею:
"Я полюбляю енциклопедії. Літературу не так сильно, більш цікаві енциклопедії. І китів я люболю, тому що вони великі. Хотів, щоб святий Миколай подарував вені книжку – енциклопедію про китів, але він не подарував".
Дарина Чугайнова прийшла з родиною до музею
"Дитина у нас любить різних китів, акул, динозаврів. Хотіли показати, які в них справжні розміри, поближче познайомити".
В музеї природи є кістяк вусатого кита фінвала, якого до музеї передали херсонці, розповіла завідувачка відділу природи обласного краєзнавчого музею Алла Дерюжина:
"Наприкінці 90-х років ми змонтували цей скелет. Такі скелети експонуються у 4-х містах України – в Києві, Одесі, Харкові і Херсоні".
Для учасників заходу провели майстерклас з виготовлення тематичної листівки.
Ваня Федченко прийшов на заняття до музею:
"Мені сподобалась казка про кита і про кота. Я зробив красиву листівку. Хочу щось тепер туди написати".
Олександр Федченко привів сина на заняття до музею:
"Син любить китів, скам’янілості, хоче мабуть стати палеонтологом. І для цього ми обрали цей музей. Побачили його по телевізору і приїхали з Маріуполя, щоб подивитись на китів".