У Херсоні відбудеться лекція "Неконфліктна комунікація як мистецтво"

У неділю, 8 грудня, о 15:00 в Херсонському художньому музеї відбудеться наступна лекція у рамках проекту «Музей в авангарді суспільних змін» — «Неконфліктна комунікація як мистецтво».

Чим неконфліктне спілкування може стати в нагоді музейним працівникам? Якої якості стосунки вони будують з відвідувачами музеїв? Хтось скаже, що відвідувач прийшов та пішов, а хтось скаже, що будь який візит до музею є початком довготривалих стосунків з його колекціями та співробітниками, це перші па взаємодії з культурною спадщиною. Музейні працівники — це перші люди, яким хочеться висловити своє враження, сповнене життєвого досвіду, інколи оцінок та суджень, печалі та гніву.

Більше інформації на сторінці організаторів проекту у Фейсбук.

Як сприймати такі реакції людей, як створювати простір для їх трансформації, як не приймати на свій рахунок та не вставати в опозицію до людей, як відповідати так, щоб людина почула себе почутою та прийнятою?

Як використовувати потенціал музейних колекцій для того, щоб розмовляти мовою, яка відновлює та зміцнює стосунки, народжує почуття, збагачує внутрішній світ, зміцнює життєстійкість людини та заглиблює інтерес до минулого? На всі ці питання дає відповідь автор концепції ненасильницької комунікації, американський психолог Маршалл Розенберг. Під час лекції в інтерактивному форматі спробуємо разом пошукати відповіді на всі поставлені питання.

Юлія Колесник — сертифікована випускниця програми з підготовки фахівців у сфері побудови миру «Інженери Порозуміння», фасилітаторка програми «Активні громадяни», менторка програми «Школа 3.0 Об’єднані громади».

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також