Підтримати нас

Рекомендації щодо запобігання поширенню коронавірусу

21 березня 2020 15:00
685
Поширити:

Редакція "Української правди" має у своєму розпорядженні важливий документ, який може допомогти в умовах пандемії не тільки лікарям і представникам інших професій, які борються на передовій з пандемією коронавірусу, а й звичайним людям, родичі яких постраждають.

Автори доповіді – група медичних експертів, які отримали досвід клінічної боротьби з епідемією коронавірусу. Фінансували дослідження Фонд Джека Ма і Фонд Alibaba. Перевели цей важливий професійний текст волонтери і Одеський Антикризовий Штаб з коронавірусу.

Про це повідомляє Українська Правда.

У довіднику викладено досвід щоденної роботи лікарів Першої клінічної лікарні Медичного факультету університету Чжецзян (FAHZU). За 50 днів роботи жоден співробітник лікарні не був інфікований, не було випадків неправильного діагнозу або смерті пацієнтів.

Велике прохання до читачів – зробіть так, щоб Довідник потрапив до рук тих, хто бореться зараз за наші з вами життя. Це допоможе врятувати лікарів і медперсонал від зараження і смерті.

"У зв'язку з поширенням пандемії китайський досвід став зброєю для медиків по всьому світу. Це абсолютно нова хвороба, і Китай першим постраждав від пандемії.

Заходи ізоляції, діагностики, лікування, захисту і реабілітації розроблялися "з нуля". Ми сподіваємося, що довідник дасть лікарям з інших постраждалих країн цінну інформацію, щоб їм не довелося боротися самотужки ", йдеться в доповіді.

"... Глобалізація перетворила хворобу на загальнолюдську проблему. Обмін ресурсами, досвідом і знаннями є нашим єдиним шансом на перемогу. Ефективним засобом проти пандемії буде не ізоляція, а співпраця.

Людство веде безпрецедентну глобальну війну, в якій у нас спільний ворог - новий коронавірус. Полем битви стали лікарні, а солдатами – наші медичні працівники.

Щоб перемогти в цій війні, ми повинні надати медикам необхідні ресурси і умови роботи, включно з можливістю обміну досвідом, технічними знаннями і засобами. Нам потрібна впевненість у тому, що на полі битви у лікарні ми перемагаємо вірус, а не він нас ".

Довідник російською мовою читайте тут (54 сторінки у PDF): Рекомендации по предотвращению распространения коронавируса COVID-19.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ