Міністр оборони України Андрій Таран підписав документ, яким скасовано наказ 2016 року, що регламентував діяльність Проєктного офісу реформ.
Про це йдеться в офіційному повідомленні щодо перезавантаження реформування оборонного відомства в України, переданому Укрінформу.
Як зазначила в повідомленні прессекретар міністра оборони України Світлана Павловська, «проєктний офіс реформ був консультативно-дорадчим органом, ефективність діяльності якого викликає сумнів. Це зумовлено тим, що реформуванням Міністерства оборони займалися особи, які до цього викладали у молодших класах, працювали в косметичних салонах, займалися розповсюдженням листівок на замовлення, влаштовували вуличні перфоманси... У більшості з цих реформаторів навіть відсутні дипломи про вищу освіту, лише сертифікати про закінчення іноземних курсів. Також виникає питання стосовно того, як можна займатись реформуванням оборонного відомства, якщо члени офісу навіть не проходили службу в Збройних Силах України?».
Як ідеться в повідомленні, Конгресом США схвалено надання фінансової допомоги у рамках програми “Ініціатива безпекової допомоги Україні”. Це має відбутися за умови підтвердження Міністерством оборони США спільно з Державним департаментом США прогресу у впровадженні оборонної реформи в Україні. У сфері реформування оборонної промисловості йдеться про розуміння обома сторонами довготривалості виконання визначених завдань, водночас прогрес у цій сфері має бути сталим. Реформування системи управління персоналом передбачає опрацювання Міністерством оборони України питань удосконалення системи управління кадровим потенціалом, професійної військової освіти.
«Робота вже ведеться, але будемо раді, якщо до Директорату оборонної політики шляхом участі у відкритому конкурсі на посади державних службовців прийдуть фахівці, які зможуть внести вклад у стратегічно важливі для країни напрямки розвитку», - зазначила прессекретар міністра оборони України.