Підтримати нас

Особливості дисків для Chevrolet Lacetti

Реклама
26 червня 2024 09:00
134
Поширити:

Компактний і динамічний Chevrolet Lacetti здобув чималу популярність серед вітчизняних водіїв. Це не дивно, адже машина вирізняється якісним складанням, легко маневрує в пожвавленому міському потоці, має невисоку витрату пального. Динамічні характеристики авто теж досить хороші: під час обгону водій може бути впевненим у тому, що з натисканням педалі газу машина швидко набере потрібну швидкість.

Щоб транспортний засіб демонстрував усі свої ходові можливості, необхідно не тільки підтримувати його в справному стані, а й встановлювати якісні колісні диски. Оптимальним вибором вважаються оригінальні вироби, але вони часто мають занадто високу вартість. Щоб отримати якісні диски на Шевроле Лачетті й при цьому не переплатити, багато автовласників віддають перевагу неоригінальним моделям.

Чи можна замінити оригінальні диски на аналоги

Така заміна цілком можлива, але важливо вибирати продукцію перевірених виробників. Компанії, які виготовляють диски за ліцензією підприємства-власника торговельної марки, дотримуються всіх нюансів технології, використовують якісну сировину, забезпечують контроль якості готової продукції. Тому такі неоригінальні диски максимально наближені до оригінальних за технічними та експлуатаційними характеристиками.

Під час вибору неоригінальних виробів слід звертати увагу на такі моменти:

  1. Розміри. Ширина, діаметр, відстань між болтами та інші параметри коліс мають відповідати тим показникам, які рекомендовані виробником машини.

  2. Технологія виготовлення. На вибір автовласникам пропонуються штамповані, литі та ковані колеса. Штамповані недорогі, найкраще піддаються ремонту, але вони важкі, а їхній дизайн залишає бажати кращого. Легкосплавні моделі легші й допомагають знизити непідресорену масу автомобіля для покращення динаміки. Але внаслідок інтенсивного механічного впливу вони деформуються, після чого здебільшого стають непридатними до подальшого використання. Ковані моделі міцніші та довговічніші, але мають порівняно високу вартість.

  3. Матеріал виготовлення. Сталеві моделі відрізняються високою міцністю, але схильні до корозії. Тому під час купівлі виробів важливо переконатися, що вони пройшли антикорозійне оброблення та захищені стійким до стирання лакофарбовим покриттям.

  4. Репутація бренду. Перш ніж купити неоригінальні диски тієї чи іншої торговельної марки, варто дізнатися більше про виробника та його продукцію, пошукати в інтернеті відгуки тих, хто вже має досвід її використання.

Якого виробника обрати

Неоригінальні диски на Шевроле Лачетті випускають багато фірм. Але найкращі відгуки отримує продукція таких виробників:

  • Zorat Wheels;

  • Allante;

  • Dezent;

  • Borbet;

  • BBS;

  • AUTEC.

Вироби цих торговельних марок чудово зарекомендували себе у вітчизняних автолюбителів. Вони виробляються суворо за запатентованими технологіями, відповідають параметрам, рекомендованим виробником автомобілів, мають відмінне співвідношення ціни та якості.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів