Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

Навчання менеджменту на основі змагання Global Management Challenge Junior

Реклама
Автор
Поширити:
11 листопада 2024 12:00
87

Українські студенти, які навчаються за фахом управління та менеджменту, мають можливість покращити свої практичні навички на основі міжнародного змагання Global Management Challenge Junior. Детальніше про його умови можна дізнатися на сайті: https://www.gmc.in.ua/. Чемпіонат проводиться серед старшокурсників у декілька етапів і допомагає розвинути управлінські навички у молоді за допомогою бізнес-стимуляції та конкуренції.

Яка мета проєкту  Global Management Challenge Junior

Конкурс Global Management Challenge відомий ще з 80-х років минулого століття. Вперше він пройшов у Португалії у 1980 році під керівництвом професора школи бізнесу Луїса Алвеса Кости. Вже за кілька років змагання проводили у багатьох великих компаніях. Проте згодом ідею використали ВНЗ, щоб розвинути у студентах управлінські та лідерські якості. Чемпіонат допомагає поринути у світ менеджменту, використати свої знання на практиці, випробовувати різні стратегії управління.

Саме змагання відбувається між студентами старших курсів. Вони формують команди від трьох до п’яти учасників. Всі, хто бере участь у проєкті, отримують однакові умови та правила. Студентам дають інформацію про компанію. А далі потрібно детально вивчити дані про її капітал, виробничі потужності, позицію на ринку, переваги та слабкі сторони. Потім знадобиться проаналізувати ринок, конкурентів та створити ефективну стратегію розвитку організації.

Переваги для учасників

Змагання Global Management Challenge проходить у декілька етапів. Командам допомагають топменеджери українських та іноземних компаній. Студенти можуть користуватися різноманітними додатковими матеріалами. Звичайно, найкраща винагорода — це головний приз. Проте участь у чемпіонаті має й інші переваги:

  • можливість проявити свої лідерські якості;
  • приймати рішення та брати за них відповідальність;
  • побачити сторону менеджменту під іншим кутом;
  • співпрацювати з командою однодумців;
  • покращити комунікативні навички;
  • розкритися як особистість та майбутній спеціаліст;
  • використовувати нестандартні підходи до вирішення завдання.

Крім цього, студенти роблять внесок у розвиток своєї подальшої кар’єри, адже під час змагання вони спілкуються з керівниками потужних компаній. Стане в пригоді отриманий досвід, який вони зможуть використовувати пізніше на практиці. Та й чемпіонати даного типу — веселі пізнавальні заходи, які залишають приємні спогади про студентські роки. 

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів