Складна ситуація в енергосистемі України викликала значне зростання попиту на генератори. Їх використовують для резервного живлення дач і приватних будинків, магазинів, медичних установ, шкіл, дитсадків, станцій техобслуговування, складів, майстерень, промислових підприємств.
Попри високий попит, купити в Україні генератор не надто складно – достатньо зайти на сторінку сайту інтернет-магазину https://triniti-sb.com.ua/heneratory/ та вибрати потрібну модель.
Установки для автономного живлення електроприладів розрізняють за кількома параметрами, зокрема, такими:
Окрему групу становлять інверторні установки. Оскільки вони оснащені електронною схемою керування, такі пристрої часто називають «цифрові». Інша поширена назва – «туристичні», тому що інвертори мають компактні розміри і їх легко транспортувати.
На вибір джерела автономного живлення впливає багато факторів. Для початку варто визначитися з тим, як буде використовуватися обладнання – постійно чи у випадку вимкнення електропостачання.
Для безперервної роботи оптимальним рішенням є придбання установки на солярці, яка здатна забезпечити живленням багато електроприладів. Вона дорожча, ніж бензинова, має досить високий рівень шуму, проте витрачає менше палива й може працювати без перерви 8-18 год. Бензинове обладнання теж забезпечує роботу різних електроприладів, створює менше шуму, але може працювати безперервно в середньому 4-6 год.
Також потрібно врахувати потужність. Для побутових потреб достатньо пристрою на 2-6 кВт, а для великих об’єктів потрібні установки на кілька десятків кВт.
Купівля генератора дає можливість бути незалежним від зовнішнього постачання енергії. Щоб покупка була вдалою, потрібно чітко розуміти мету придбання й потрібну потужність. Консультанти інтернет-магазину TRINITI-SB з радістю допоможуть вам із вибором.