Портрет особливого художника. Відео

Автор: Юлія Данилевська

Андрій Лещинський — художник з інвалідністю, який попри ваду рук створює чудові картини. Він сирота, і з самого народження опинився в Олешківському будинку-інтернаті для дітей з важкими формами інвалідності. Там у підлітковому віці почав малювати. У художника немає родичів та власного житла, тому зараз він мешкає у геріатричному пансіонаті, тобто будинку престарілих.

 

За плечима в Андрія вже було кілька виставок у Херсоні та навіть одна в Києві. Він час від часу продає свої картини. Але життя у пансіонаті для такої творчої людини не таке вже й легке. Там у хлопця немає друзів. Дуже рідко до нього навідуються друзі з Херсона. Через карантин майже пів року Андрій не полишав території будинку престарілих і відвідувачів до нього не пускали.

Після зняття карантинних обмежень до художника приїхали його херсонські друзі. Вони вирішили організувати йому виставку, щоб підтримати Андрія.

Проєкт «Donbas Media Forum та міжрегіональне співробітництво для виробництва якісного контенту для Сходу України» впроваджується за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Відео

Останнi епiзоди

Останнi вiдео
Тревел шоу "Поїхали далі!"

Рухаймося з нами вгору!

Погляд вгору

Експлейнери

Говори/Слухай Херсон

Шо в Херсоні

Цікаве у Херсоні

Культура

Історія Херсонщини

Популярнi вiдео

Колекція найпопулярніших відеороликів Вгору