Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

Новинки шкільної освіти. Відео

Поширити:
13 листопада 2020 14:00
5,484

Цьогоріч у шкільній освіті відбувається чимало змін — загрози пандемії змушують освітян повсякчас вигадувати все нові й нові методи викладання.

Вони керуються Постановою №50 головного санітарного лікаря України, яка з'явилася наприкінці серпня. Там чітко прописано, як потрібно організувати навчальний процес, аби убезпечити дітей та співробітників навчальних закладів від Covid-19.

На прикладі одного херсонського навчального закладу подивимося чи не зупинилося там бурхливе шкільне життя до кращих часів.

У ЗОШ №45 справи йдуть вгору: вчителі підлаштувалися під обставини та почали проводити уроки на свіжому повітрі! Діти не тільки не пропускають уроки, а й ще краще засвоюють знання. Ну і звичайно, у школі діють й інші протиепідемічні заходи:

  • директор школи розробив маршрути, згідно з якими учні заходять до школи;
  • учні не переходять з однієї класної кімнати до іншої під час занять, це запобігає великому скупченню людей;
  • забороняється допуск до школи батьків дітей та супроводжуючих осіб;
  • вхід до школи та пересування по приміщеннях навчального закладу тільки в масках, під час уроку носіння маски не є обов'язковим;
  • на всіх входах та виходах школи облаштовані пункти з дезінфекторами для рук;

Також у цьому навчальному поступово впроваджується реформа освіти, а саме “Нова українська школа”. Так, учні молодшої школи використовують набори конструкторів Lego та Lego Duplo під час уроків. Від управління освіти школа отримала ноутбуки для вчителів і зараз очікує на нові парти та стільці.

Окрім цього, діти відвідують уроки у тому вбранні, в якому їм дійсно зручно та комфортно. У ЗОШ №45 немає форми, це підвищує настрій учнів під час уроків і на перерві вони почуваються в стінах навчального закладу більш вільно та невимушено.

Два роки тому учні середньої та старшої школи ЗОШ №45 почали сортувати сміття. Вчителька біології Ольга Демченко запропонувала своїм учням взяти участь в екологічному конкурсі. Ініціативні підлітки перемогли і в якості подарунка отримали прес для стискання пластикових пляшок (на перероблення приймають тільки пресовані пет-пляшки). Тож школа може стати майданчиком для впровадження інновацій, реформ та проєктів, де учні та вчителі працюють спільно – як рівноправні учасники.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів