У Херсоні відбувся турнір з гирьового спорту серед поліцейських

Сьогодні, за підтримки начальника обласного главку поліції Олександра Прокудіна відбувся турнір з гирьового спорту серед поліцейських.

У змаганнях взяли участь 35 поліцейських: працівники територіальних підрозділів поліції, батальону «Херсон», співробітники роти поліції особливого призначення та спецпідрозділу КОРД.

Поліцейські виконували дві вправи з гирею вагою 24 кг: поштовх гирі обома руками та ривок почергово лівою та правою рукою.

Переможці визначались у 5 вагових категоріях. У категорії до 73 кг – перше місце посів Штанько Максим, співробітник Скадовського відділення поліції. У категорії до 78 кг – один із співробітників спецпідрозділу КОРД. У категорії до 85 кг – ще один співробітник спецпідрозділу КОРД. У категорії до 95 кг – Жвавець Сергій, співробітник Дніпровського відділення поліції. У категорії понад 95 кг – Ярмак Сергій, співробітник Нововоронцовського відділення поліції.

Начальник Управління кадрового забезпечення обласного главку поліції Микола Кучерявий нагородив всіх переможців змагань. Переможці та призери отримали медалі, грамоти, кубки та спортивний інвентар.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини