Назвали 20 найактивніших акторів України

20 найактивніших акторів України визначив кінопортал Cut!nsight.

До списку увійшли актори, що найчастіше знімалися у фільмах, які виходили в кінотеатральний прокат за останні п'ять років. З 2013 до 2017 року. Враховувалися як головні, так і епізодичні ролі.

"Я переглянув списки акторів всіх українських фільмів, які виходили в прокат за останні п'ять років. Малоприємний момент: у списку лише чотири актора, вік яких - в районі 30. Інші - старше. практично всі ці актори - маловідомі. Якщо вийти на вулицю і просто розпитати у перехожих про ці імена, то мало хто відповість: "так, я їх знаю. вони знімалися там-то і там-то". Це зайвий раз доводить те, що в Україні немає системи зірок. Що українське кіно - слабкий інструмент для популяризації актора. Не такий сильний, як телебачення", - каже кінокритик Антон Філатов.

 

Перше місце у списку займає Олег Примогенов, який за останні п'ять років дев'ять разів з'являвся на широких екранах. По шість ролей у Віктора Андрієнка та Сергія Калантая. По п'ять – у Віталія Линецького, Олексія Горбунова, Сергія Романюка, Миколи Боклана і Андрія Самініна. У решти учасників рейтингу – по чотири ролі.

В цей список увійшли тільки дві актриси: Ольга Сумська та Ірма Вітовська. Також у двох учасників цього списку немає академічної акторської освіти: у Василя Вірастюка та Володимира Зеленського.

Тільки два актори з цього списку знялися у фільмах, що створювалися без участі України і Росії, і при цьому вийшли у вітчизняний прокат. Це фільм "Мьобіус" з Олексієм Горбуновим і "Гіркі жнива" з Остапом Ступкою. Єдиний актор у списку, у якого чотири головні ролі, – Володимир Зеленський.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини