Найкращі українські школярі отримуватимуть по 10 тисяч стипендії

Українські школярі зможуть отримувати стипендію 10 тисяч гривень щомісяця, якщо наберуть по ЗНО найвищі бали. Щорічно  виділятимуть по 250 таких стипендій, які отримають ТОП-10 найкращих учнів кожної області країни.

Відповідне рішення оголосив президент Володимир Зеленський 29 січня.

Учнів відбиратимуть з кожної області. Важливою умовою отримання коштів буде те, що випускник обере навчання в українському виші, а не за кордоном.

Крім того, президентські стипендії отримуватимуть переможці всеукраїнських учнівських олімпіад і переможці міжнародних олімпіад. Сума нагороди - 20 тисяч і 100 тисяч гривень відповідно.

Зараз українські школярі отримують щомісячні стипендії від президента України за перемоги у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах, але їх розмір значно менший.

Володимир Зеленський також анонсував щорічні гранти для здобуття вищої освіти за кордоном, які будуть виділятися ним особисто. У переліку будуть виші США, Великобританії, Німеччини, Франції, Канади, Японії, Китаю, Південної Кореї та інших країн. Одержувачі грантів після отримання іноземного диплома зобов'язані будуть повернутися в Україну і три роки пропрацювати на державній службі.

Долучайтесь!

Оперативні та актуальні новини в нашому Телеграм-каналі. Підписуйтесь на сторінку у Facebook і будьте завжди в курсі подій. Найкращі фото Херсона та області у нашому Instagram. Відеорепортажі, експлейнери, тревел-шоу та просто круті відео на YouTube Вгору.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини