На Херсонщині керівник держпідприємства, продавши рис, “приховав” для себе майже 700 тисяч

У Херсонській області поліцейські слідчі розглядають справу, за якою проходить директор одного з державних сільськогосподарських підприємств.

Як з'ясувало слідство, фігурант уклав договір з приватною компанією, в якому зобов'язався продати їй 200 тонн зерна врожаю крупнозернистого рису. Сума угоди - 1 мільйон 300 тисяч гривень. Але в договорі сторони врахували, що, якщо на момент поставки вартість товару буде іншою, то треба буде укласти з цього приводу окремий контракт.

У підсумку на момент поставки рис, справді, коштував набагато більше, ніж спочатку значилося в документах. Проте керівник державного підприємства продав його за колишньою ціною, в результаті чого держава втратила 680 тисяч гривень.

Зараз правоохоронці встановлюють, які ще схеми використав фігурант і яким чином він отримував відповідні "відкати".

Відкрите кримінальне провадження за  ч.2 ст.364 “Зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки” КК України (карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини