Медзклади Херсонщини отримають державну субвенцію на 203 мільйони гривень

Медичної субвенції місцевим бюджетам області в обласному бюджеті передбачено фінансовий ресурс на 2020 рік становить 203,7 млн грн, що на 558,8 млн грн менше у порівнянні з обсягом на 2019 рік.

Як йдеться в офіційній інформації, видатки комунальним закладам системи охорони здоров’я обласного рівня передбачено лише на І квартал наступного року.

Починаючи з 01 квітня 2020 року оплата медичних послуг комунальним закладам системи охорони здоров’я буде здійснюватися за рахунок видатків з державного бюджету.

Разом з тим, з обласного бюджету місцевим бюджетам області за рахунок медичної субвенції передбачено 6,4 млн грн цільових видатків для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет; на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 15,5 млн грн, яка передається місцевим бюджетам області; на розвиток системи екстреної медичної допомоги - 21,3 млн грн (передбачено з державного бюджету обласному бюджету вперше); - на придбання ангіографічного обладнання - 11,5 млн грн.

 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини