Київський крематорій спалював невпізнані тіла загиблих майданівців

28 лютого 2014 року з’явилась інформація про те, що ритуальна служба “Спеціалізоване комунальне підприємство “Київський крематорій” та “Спецкомбінат ПКПО” знищували невпізнані тіла мітингувальників, які загинули під час протистоянь у столиці протягом січня-лютого цього року.

Очевидно, що це було зроблено з метою приховати масштаби злочинів кривавої банди Януковича.

За словами народного депутата України свободівця Ігоря Мірошниченка, столичний крематорій – це бізнес на ритуальних послугах, на якому заробляли Ірена Кільчицька і Олександр Голубченко. “Зараз ці посади обіймають люди, які відмивали мільйони гривень на комерційних оборудках. Перш за все, вони дозволяли займатися здирництвом і заробляти на людському горі. По-друге, усі отримані гроші йшли в обхід державного б’юджету. У нас є абсолютно достовірна інформація про те, що крематорій, а також спецкомбінат займалися знищенням тіл загиблих на Майдані під час протистоянь. Коли міліція захопила частину вулиці Грушевського, там було виявлено невпізнані трупи, які зникли безвісти. Ми бачили, як з 18-го по 20-те число велику кількість обезглавлених тіл винесли бандити у формі “Беркута” та інших підрозділів. За нашими даними, ці тіла вивозили на територію крематорію і там просто знищували. Також їх дохоронювали. Тепер працівники вищезазначених установ розповідають байки про те, що їх рейдерським чином хтось захоплює. Але це не так”, – прокоментував ситуацію Ігор Мірошниченко.

Необхідно зауважити, що згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку № 373 “Про затвердження правил користування крематоріями”, невпізнані трупи кремації не підлягають. Слід наголосити, що за час протистоянь у Києві безвісти зникла безліч людей, три сотні з яких не можуть знайти і до сьогодні. Не виключено, що їх було піддано кремації в столичному крематорії.

Як стало відомо, посадові особи РС СКП “Київський крематорій” та РС СКП “Спецкомбінат ПКПО” сприяли тому, аби невпізнані тіла загиблих під час протистоянь було спалено. Працівників, які відмовлялися виконувати злочинні вказівки керівництва, було масово звільнено.

“Жоден керівник, який працював у крематорії, на своїй посаді не утримається, тому що це люди з бандитської схеми Голубченка і Кільчицької, які грабували киян, заробляли на людському горі, а також монополізували ринок ритуальних послуг у столиці. Усіх їх має бути звільнено”, – наголосив народний депутат.

Парламентар повідомив, що вже готує депутатське звернення до Генеральної прокуратури України щодо розслідування фактів знищення тіл майданівців, що було вчинено з метою приховати масштаби злочинів кривавої банди Януковича.

По материалам: uagolos

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини