Київ визнали кращим європейським містом майбутнього з точки зору рентабельності

Київ у своїй номінації обійшов Бухарест, Прагу, Варшаву, Будапешт, Анкару, Мінськ, Санкт-Петербург і Москву.

На церемонії нагородження в рамках міжнародної виставки нерухомості MIPIM у Каннах меру Києва Віталію Кличку вручили нагороду, яку отримала столиця України в конкурсі видання Foreign Direct Investment Magazine "Європейські міста та регіони майбутнього 2016-2017", повідомляє прес-служба КМДА.

Журі конкурсу присудило нагороду Києву з точки зору привабливості для міжнародних інвесторів і віддало приз в номінації "Краще європейське місто майбутнього з точки зору рентабельності". У своїй номінації Київ випередив Бухарест, Прагу, Варшаву, Будапешт, Анкару, Мінськ, Санкт-Петербург і Москву.

"Ми в FDI ради вручити нагороду місту Києву за рентабельність. Однак це не єдина його перевага. Київ має прекрасні IT-таланти й інші переваги, які можуть бути використані. Це також недооцінений місто з точки зору туризму, ваше місто - прекрасне і чарівне... І я вважаю, що варто докладніше розглянути те, що може запропонувати Київ", - зазначила головний редактор Foreign Direct Investment Magazine Кортні Фингар.

"Для нас важливо таке визнання. Це - позитивний сигнал для потенційних інвесторів і свідчення того, що ми рухаємося в правильному напрямку", - сказав після отримання нагороди Кличко.

Церемонію також відвідали мери та представники муніципалітетів європейських міст - Лондона, Гельсінкі, Вільнюса, Мюнхена, Франкфурта, Таллінна, Гааги, Амстердама, Рейк'явіка, Манчестера та інших, а також представники інвестиційних агентств і компаній.

 

 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Джерело: ZN.ua
Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини