У 2017 році збитки світової економіки від кіберзлочинів склали близько 600 млрд доларів. Про це йдеться у звіті компанії McAfee, що займається кібербезпекою, і Центру стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS), пише Прайм.
"Кіберзлочинність коштує економіці близько 600 мільярдів доларів, або 0,8% від глобального ВВП, що більше в порівнянні з даними звіту за 2014 рік, коли світові збитки оцінювалися у 445 мільярдів доларів", - йдеться в дослідженні.
Банки залишаються пріоритетною метою кіберзлочинців, зазначається в релізі.
За словами старшого віце-президента CSIS Джеймса Льюїса, кількість центрів кіберзлочинності у світі зростає, включаючи Бразилію, Індію та В'єтнам.
У доповіді розглядалася кіберзлочинність у країнах Північної Америки, Європи і Центральної Азії, Східної Азії та Тихоокеанського регіону, Південної Азії, Латинської Америки і Карибського басейну, Африки на південь від Сахари, Близького Сходу і Північної Африки.
Зазначається, що в дослідженні не робилися спроби виміряти всі шкідливі дії в інтернеті, замість цього акцент був зроблений на випадки, коли злочинці отримували незаконний доступ до комп'ютера або мережі жертви.