На цьому сьогодні, 18 травня, наголосив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко під час брифінгу перед початком прямої телефонної лінії в Клубі Кабінету Міністрів України.
За його словами, зусилля керівництва Міністерства оборони України спрямовані на постійне покращення стану справ з лікуванням та реабілітацією військовослужбовців, збільшення кількості профільних закладів, послуг тощо.
— Йдеться не лише про лікування, а і постлікувальний, реабілітаційний період, — зазначив генерал-лейтенант Анатолій Петренко, акцентувавши увагу на питанні спортивної реабілітації.
Він нагадав про підписання Президентом України Указу про розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в АТО, відсічі і стримуванні збройної агресії Росії на Донбасі.
— Це важливий елемент, який дозволяє військовослужбовцям, які, на жаль, продовжують внаслідок російської агресії отримувати ушкодження, травми і поранення не лише тренувати тіло, але й загартовувати волю, застосовувати можливості фізкультури і спорту для того, щоб повертатися до строю, — наголосив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції.
Генерал-лейтенант Анатолій Петренко також повідомив, що на сьогодні в медичних установах Міноборони проходять лікування 63 військовослужбовця — учасника АТО та операції Об’єднаних сил. На лікуванні за кордоном перебувають 14 військовослужбовців.