З 14-го вересня у Херсоні стартує DOCU/ХІТ

Вісім фільмів прокату – це історії крізь сучасну реальність – від Балкан до Іловайська, від київської квартири відомої української акторки до центрального концертного залу в Пхеньяні.

Покази будуть у «Kherson Art Hub» (вул. Червоностудентська, 30а). Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими та/або англійськими субтитрами. Квитки можна буде придбати на місці. Вартість – 50 грн.

Розклад показів:

14 вересня, 18:30 – ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ
15 вересня, 18:30 – DIXIE LAND та ЛЕНІНОПАД
16 вересня, 17:30 – ГОЛОВНА РОЛЬ та ЗАВТРА СВЯТО
17 вересня, 17:30 – ВІЙНА ХИМЕР
18 вересня, 18:30 – НОВЕ ЖИТТЯ ҐОҐІТИ
19 вересня, 18:30 – БЕЗ НАЗВИ
20 вересня, 18:30 – ГОЛОВНА РОЛЬ та ЗАВТРА СВЯТО
21 вересня, 18:30 – ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ
23 вересня, 15:00 – БЕЗ НАЗВИ
23 вересня, 17:30 – DIXIE LAND та ЛЕНІНОПАД
24 вересня, 15:00 – НОВЕ ЖИТТЯ ҐОҐІТИ
24 вересня, 17:30 – ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ
25 вересня, 18:30 – БЕЗ НАЗВИ
26 вересня, 18:30 – ВІЙНА ХИМЕР
27 вересня, 18:30 – DIXIE LAND та ЛЕНІНОПАД
28 вересня, 18:30 – ГОЛОВНА РОЛЬ та ЗАВТРА СВЯТО

У програмі – роботи майстрів сучасної документалістики. Зокрема, новий фільм Міхаеля Ґлавоґґера в співавторстві з Монікою Віллі «Без назви», світова прем'єра якого відбулася на цьогорічному Берлінале. А також – «Головна роль» та «Завтра свято» режисера Сергія Буковського. 

«Головна роль» (національна кінопремія «Золота дзиґа» та приз за найкращий документальний фільм на ОМКФ-2017) – це відверта розмова режисера зі своєю мамою, кіноактрисою Ніною Антоновою. А «Завтра свято» – без перебільшення, класика українського документального кіно. 

Також глядачі матимуть нагоду подивитися новий фільм Романа Бондарчука, номінанта на премію «Оскар» від України із фільмом «Українські шерифи». «Dixie Land» став кращим українським фільмом на ОМКФ-2017. Ця стрічка – світла мандрівка з дитинства в дорослий світ. 

Цього року в рамках DOCU/ХІТ глядачі так само зможуть поспілкуватися з українськими режисер(к)ами та героями фільмів після показів. 

Зокрема, у прокаті буде й «Війна химер» Анастасії та Марії Старожицьких. Це переосмислення особистого досвіду режисерки Анастасії Старожицької та бійця-добровольця з позивним «Лавр»; подорож від ілюзій до серця війни. Окрім цього, «Ленінопад» Світлани Шимко (спецвідзнака Docudays UA-2017) – іронічна документальна історія про прощання з радянською епохою в Україні.

Іще дві авторські подорожі DOCU/ХІТ – «Нове життя Гогіти» Левана Коґуашвілі та «День звільнення» Уґіса Олте та Мортена Траавіка. «День звільнення» – це провокативна подорож країною панівної диктатури. Фільм об'їхав близько півсотні фестивалів по всьому світу. А історія від Левана Коґуашвілі (спецвідзнака Docudays UA-2017) – це мандрівка з в'язниці в нове життя.

Окрім того, DOCU/ХІТ із 14-го вересня буде в Києві, Львові, Одесі, Сумах, Харкові та Дніпрі! Увесь розклад показів доступний на сайті проекту docuhit.org.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також