На початку грудня, весь світ відзначає Міжнародний День Волонтера.
З недавніх пір, це свято дуже важливе для багатьох-багатьох українців, які віддають і одержують допомогу. Про це пише "Олешшя Онлайн".
Прийнято вважати, що волонтерський рух зародився в 1920-х роках, відразу після першої світової війни. Тоді тисячі молодих людей взялися відновлювати зруйновані господарства і міста. А коли життя повернулася в нормальне русло, виявилося, що навколо повно знедолених, яким потрібна допомога.
Безумовно, в Україні також були люди, які за власною ініціативою і не сподіваючись на подяку за свою працю, підтримували літніх людей, допомагали сиротам та інвалідам, боролися за права тварин і захищали навколишнє середовище від суспільства споживачів.
Все радикально змінилося після Революції Гідності. Тепер чи не кожен третій українець причетний до волонтерського руху. Волонтери допомагають облаштуватися на нових місцях вимушеним переселенцям, займаються оснащенням армії і підтримкою родин, які втратили когось у війні на Донбасі, активно беруть участь у реформах органів влади. Інколи волонтерська допомога проявляється в організації концертів, проведення уроків мужності серед молоді та у музеях бойової слави. То ж волонтери – це надзвичайні люди!
«Олешківська міська рада завжди підтримувала волонтерський рух, по мірі можливості надавала фінансову та організаційну допомогу. Станом на 2 грудня вже надано допомога 60 особам: ветеранам-волонтерам, інвалідам та активістам більше ніж на 18 тис. гривень. Сьогодні я також хочу від міського голови Воронова Дмитра Миколайовича та від свого імені, і від усієї громади нашого міста ще раз подякувати всім волонтерам, особливо дітям. Дуже важливо, щоб наша молодь була схильна до благодійності, мала бажання робити добрі справи для тих, хто цього потребує», - звернувся до присутніх секретар міської ради Чурсін Димитрій Іванович та вручив подяки.